NOWY POCZĄTEK

Nowy Początek

Nowy początek może zdarzyć się każdego dnia. Każdy z nas ma takie chwile, kiedy dochodzi do wniosku, że tu i teraz trzeba coś zmienić, że dochodzimy do ściany i nie bardzo wiemy, co dalej zrobić. Tempo życia w dzisiejszych czasach nie pozostawia za wiele miejsca na refleksję, zatrzymanie się i przemyślenia. Stworzyłyśmy programy, które pomagają zatrzymać się i określić to, co ważne w naszym życiu. I może to być spojrzenie wgłąb siebie i odnalezienie swojego “JA”, ale też może to być otwarcie na nowe,  zdrowe, dopasowane do nas odżywianie skutkujące lepszym, pełniejszym i bardziej satysfakcjonującym życiem. Celem naszych programów jest wspieranie osób w ich rozwoju osobistym i zapewnienie im satysfakcjonującego, lepszego życia. Dostarczanie wiedzy w zakresie dobrego, zdrowego życia jest naszą misją.

Czym są nasze Programy?

Badania pokazują, że bardziej efektywnie realizujemy cele, kiedy mamy osoby wspierające i służące nam pomocą w trudnych chwilach, które mogą się przecież zdarzyć.

Nasze programy pomagają w odnalezieniu źródeł wsparcia, by poprawić jakość swojego życia począwszy od akceptacji tego, kim jesteśmy i jacy jesteśmy, a skończywszy na całkowitej zmianie dotychczasowych zwyczajów i sposobu odżywiania.

Nasze programy nastawione są na:

Realizację własnego potencjału,

Dostrzeganie możliwości,

Docieranie do zapomnianych, skrywanych lub nieuświadamianych marzeń,

Definiowanie potrzeb,

Dostrzeganie konsekwencji i dokonywanie świadomych wyborów,

Wsparcie w realizacji ustalonych celów,

Otwartość i wrażliwość.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych Programach?

Nasze programy oparte są na analizie Waszych potrzeb. Nie jesteśmy po to, by kogoś naprawiać, czy narzucać, jak postępować. Nasze programy oparte są na głębokim zrozumieniu Waszych potrzeb i Waszych ograniczeń. Słuchamy i w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie proponujemy Wam konkretne rozwiązania. Wierzymy, że wspólnie możemy osiągnąć sukces. Realizacja Waszych celów jest również naszym SUKCESEM. 

Stworzyłyśmy nasze programy w oparciu o intencjonalną, świadomą dyskusję. To nie są miejsca dla towarzyskich rozmów. Nie oferujemy terapii, ani programów restrykcyjnych diet. Koncentrujemy się na osiąganiu Waszych celów  – niezależnie czy jest to rozwój osobisty, czy poprawa sylwetki, utrata wagi, czy w końcu poprawa zdrowia!

W programie rozwojowym KRĄG KOBIET dedykowanym dla kobiet, celem  jest wspieranie głębokiej dyskusji i koncentrowanie się na prawdziwie uważnym słuchaniu bez oceniania togo, co się słyszy. Zadaniem wszystkich kobiet jest bycie obecną i aktywną. Nie musisz być kimś innym niż jesteś, nie musisz być perfekcyjna. Czym bardziej będziesz otwarta i wrażliwa, tym bardziej to przyśpieszy Twój rozwój i budowanie relacji z innymi osobami.

Wyznajemy zasadę, nie „Zmiana jest dobra- idź pierwsza”, ale „Zmiana jest dobra, idę pierwsza”.

W programie dotyczącym zdrowego odżywiania SmarEating koncentrujemy się na Twoich celach i potrzebach biorąc pod uwagę Twoje ograniczenia oraz przyzwyczajenia. Jedzenie jest jedną z większych przyjemności w naszym życiu i chcemy, żeby taką pozostało. Cały czas możesz dobrze się bawić i jednocześnie odczuwać satysfakcję z tego, że świetnie wyglądasz, czujesz się rewelacyjnie i całe, aktywne życie ciągle jest przed Tobą!!