NASZE PROGRAMY

 

PROGRAM KRAG KOBIET

Stworzyłyśmy program dla kobiet, w którym rozwój osobisty dokonuje się poprzez kreatywne działania i intencjonalne, świadome rozmowy. Jest to program nastawiony na refleksje nad tym, co ma dla nas największe znaczenie. Dzieląc się tym, co mamy w sercu i głowie, inspirujemy do wymiany doświadczeń. Pomagamy przypomnieć sobie o swoich osiągnięciach i wyjątkowości. Umożliwiamy dzielenie się tym z innymi. Nasz program umożliwia budowanie bliskich przyjaźni i wzmacnia kobiety na ich drodze życia zgodnie z potrzebami, włączając w to zdrowe życie, właściwe odżywianie, ćwiczenia dla ciała i ducha i rozwój osobisty. Umożliwia realizację własnego potencjału.

Pomagamy przypomnieć sobie o swoich osiągnięciach i wyjątkowości. Umożliwiamy dzielenie się tym z innymi. Nasz program umożliwia budowanie bliskich przyjaźni i wzmacnia kobiety na ich drodze życia zgodnie z potrzebami, włączając w to zdrowe życie, właściwe odżywianie, ćwiczenia dla ciała i ducha i rozwój osobisty. Umożliwia realizacje własnego potencjału.

PROGRAM SMART EATING

Program SmartEating jest programem wyjątkowym. Jedzenie nie tylko zapewnia nam wymarzoną sylwetkę, ale też jest źródłem energii dla codziennego działania. Nasz wygląd, nasze zdrowie, nasz potencjał jest zależny od togo co i jak jemy! Program SmartEating nastawiony jest na Wasze cele, na to co ma dla Was największe znaczenie. Nasza wiedza i doświadczenie, Wasze potrzeby i ich głębokie zrozumienie pozwalają osiągać nadzwyczajne rezultaty.

Jedzenie daje nam energię do działania. To, co jemy ma bardzo duże znaczenie. Pokazujemy, że zdrowe jedzenie może być bardzo urozmaicone i bardzo smaczne. Dieta jest stylem życia, właściwe jedzenie chroni nas przed wieloma chorobami i zapewnia nam energię do osiągania nawet najtrudniejszych celów.

Kondycja fizyczna to również aktywność fizyczna i właściwy zestaw ćwiczeń. Silny kręgosłup, silne plecy poprawiają nasz komfort życia. Czy mieliście problemy z bólem kolan? Na pewno mieliście…Pokażemy co robić, aby nasze życie było przyjemniejsze.

Na koniec medytacja, która pozwala na koncentrację, zagłębienie się w siebie i przygotowanie do efektywnych sesji rozwojowych. Nasze zajęcia są przygodą, do przeżycia której zapraszamy wszystkich poszukujących swojej drogi.

Wyznajemy zasadę: Nie musisz być kimś innym niż jesteś – bądź w pełni sobą.