NOWY ROZDZIAŁ

Nowy rozdział w życiu może zacząć się każdego dnia. Każda z nas ma takie chwile, kiedy dochodzi do ściany i nie bardzo wie, co dalej zrobić. Tempo życia w dzisiejszych czasach nie pozostawia za wiele miejsca na refleksję, zatrzymanie się i przemyślenia. Stworzyłyśmy program, który ma wspierać kobiety w ich rozwoju osobistym, dostarczać wiedzę w zakresie dobrego, zdrowego życia.

Czym jest nasz Program?

Badania pokazują, że bardziej efektywnie realizujemy cele, kiedy mamy osoby wspierające i służące nam pomocą w trudnych chwilach, które mogą się przecież zdarzyć.

Nasz program pomaga w odnalezieniu źródeł wsparcia, by poprawić jakość swojego życia począwszy od akceptacji tego, kim jestem i jaka jestem, a skończywszy na całkowitej zmianie dotychczasowego działania.

Nasz program nastawiony jest na:

Realizację własnego potencjału,

Dostrzeganie możliwości,

Docieranie do zapomnianych, skrywanych lub nieuświadamianych marzeń,

Poszukiwanie potrzeb,

Dostrzeganie konsekwencji i dokonywanie świadomych wyborów,

Wsparcie w realizacji ustalonych celów,

Otwartość i wrażliwość.

Dlaczego warto wziąć udział w Programie?

Nasz program to nie miejsce, gdzie się plotkuje, obmawia inne osoby, partnerów czy przyjaciół. Program został stworzony dla prowadzenia intencjonalnej, świadomej dyskusji a nie miejsce towarzyskich rozmów. To nie jest terapia: nie jesteśmy po to, by którąś z nas naprawiać, czy radzić jej, jak postępować. Celem  jest wspieranie głębokiej dyskusji i koncentrowanie się na prawdziwie uważnym słuchaniu bez oceniania togo, co się słyszy. Zadaniem wszystkich kobiet jest bycie obecną i aktywną. Nie musisz być kimś innym niż jesteś, nie musisz być perfekcyjna. Czym bardziej będziesz otwarta i wrażliwa, tym lepiej- to przyśpieszy Twój rozwój i budowanie relacji z innymi kobietami.

Wyznajemy zasadę, nie „Zmiana jest dobra- idź pierwsza”, ale „Zmiana jest dobra, idę pierwsza”.