JAK PRACUJEMY?

Stworzyłyśmy program dla kobiet, w którym rozwój osobisty dokonuje się poprzez kreatywne działania i intencjonalne, świadome rozmowy. Jest to program nastawiony na refleksje nad tym, co ma dla nas największe znaczenie. Dzieląc się tym, co mamy w sercu i głowie, inspirujemy do wymiany doświadczeń. Pomagamy przypomnieć sobie o swoich osiągnięciach i wyjątkowości. Umożliwiamy dzielenie się tym z innymi. Nasz program umożliwia budowanie bliskich przyjaźni i wzmacnia kobiety na ich drodze życia zgodnie z potrzebami, włączając w to zdrowe życie, właściwe odżywianie, ćwiczenia dla ciała i ducha i rozwój osobisty. Umożliwia realizacje własnego potencjału.

Rozwój osobisty, świadome odżywianie, kondycja psychiczna i fizyczna

Dbamy nie tylko o rozwój osobisty, ale o naszą kondycję fizyczną i psychiczną. Jedzenie daje nam energię do działania. To, co jemy ma bardzo duże znaczenie. Pokazujemy, że zdrowe jedzenie może być bardzo urozmaicone i bardzo smaczne. Dieta jest stylem życia, właściwe jedzenie chroni nas przed wieloma chorobami i zapewnia nam energię do osiągania nawet najtrudniejszych celów.

Kondycja fizyczna to również aktywność fizyczna i właściwy zestaw ćwiczeń. Silny kręgosłup, silne plecy poprawiają nasz komfort życia. Czy miałyście problemy z bólem kolan? Na pewno miałyście…Pokażemy co robić, aby nasze życie było przyjemniejsze.

Na koniec medytacja, która pozwala na koncentrację, zagłębienie się w siebie i przygotowanie do efektywnych sesji rozwojowych. Nasze zajęcia są przygodą, do przeżycia której zapraszamy wszystkie Panie poszukujące swojej drogi.

Wyznajemy zasadę: Nie musisz być kimś innym niż jesteś – bądź w pełni sobą.

Program składa się z dwóch etapów:

1  wyjazdowych warsztatów

2  grup wsparcia pomagających zrealizować różne cele zdefiniowane przez uczestniczki na warsztatach – począwszy od akceptacji tego, kim jestem, a skończywszy na zmianach koniecznych do polepszenia komfortu życia.

Poniżej znajdziecie opisy obu etapów:

Warsztaty

Grupy wsparcia